strona główna strona główna
strona główna
co to jest intra właściwości inne produkty oferta spotkania współpraca księga gości kontakt
CO TO JEST INTRA  
   
* HISTORIA PREPARATU

  Dawno przed relacjonowaną historią, zioła, rośliny, korzenie, kora drzew, liście oraz kwitnące kwiaty, rzeczy botaniczne stanowiły źródło i podstawę pożywienia. Później, w miarę dynamicznego upływu ewolucji stosunek rodzaju ludzkiego to natury i rzeczy botanicznych wpłynął na szeroki zakres stosowania go ze względu na ich lecznicze właściwości i ich zdolność do ochrony ciała przed zmieniającym się środowiskiem. Przez następne lata ta wiedza botaniczna została rozwinięta do stopnia doskonałego, rozpowszechniona, aż wreszcie zapisana. W rozwoju płynu intra, została zastosowana mieszanka 23 botanicznych wyciągów w formie przyjemnego w smaku napoju. Firma Lifestyles zaczerpnęła ze świata przeszłości i w oparciu o nowoczesne rozwiązania stworzyła wyśmienitą roślinną mieszankę, która jest bez wątpienia najlepszą z obu światów. Płyn intra szybko stał się numerem 1 w sprzedaży jako mieszanka zielarska na świecie.


powiększ
* W CELU OSIĄGNIĘCIA NAJLEPSZYCH REZULTATÓW

  Zaleca się branie od 1 do 2 uncji płynu (28m1 - 56m1) codziennie, o jakiejkolwiek porze dnia oraz w trakcie lub poza posiłkiem. Ponadto zaleca się, aby płyn intra był przechowywany w lodówce a wówczas może być dodawany do zup, potraw, Dream Shake'ów, lub nawet ulubionego Państwa napoju. Firma Lifestyles ma wiele przepisów od szczęśliwych klientów z całego świata, z tym najbardziej oryginalnym "intra chleb" z Japonii. W celu uzyskania większej ilości przepisów należy skontaktować się z Państwa lokalnym Dystrybutorem lub po prostu odwiedzić naszą stronę internetową

 

* SZCZEGÓŁOWA ANALIZA
  Preparat intra zawiera: Wodę Dejonizowaną, sok z gruszki (z koncentratu), Syrop z wysocekoncentrowanej glukozy kukurydzianej ,żel z Aloesu (Aloe barbadensis; z koncentratu), Żywica Naturalna Celulozowa, Sorbat potasowy lub benzoesan sodowy, wyciąg z Syberyjskiego żeń-szenia (Eleutherococcus senticosus), wyciąg z korzenia Lukrecji (Glcyrrhiza species), wyciąg z korzenia Astragalus (Astragalus membranaceus), wyciąg z grzyba Reishi (Ganoderma lucidum), wyciąg z Chińskiej kaszy perłowej (Coix lacryma jobi), wyciąg z jagody Schisandra (Schisandra chinensis), wyciąg z owocu Róży (Rosa species), wyciąg z korzenia Cykorii (Cichorium intybus), wyciąg z korzenia Mniszka Lekarskiego (Taraxacum officinale), wyciąg z Rumianku (Chamomilla recutita), wyciąg z zioła Lucerny (Medicago sativa), wyciąg z kory Cascara (Rhamnus purshiana), wyciąg z nasiona Kozieradki (Trigonella domum-graecum), pyłek Pszczeli (Apis Pollenus), wyciąg z Pipsissewa (Chimaphila umbellata), wyciąg z Jałowca (Juniperus communis), wyciąg z korzenia Imbiru (Zingiber officinale), wyciąg z nasiona Seleru Zwyczajnego (Apium graveolens), wyciąg z Kolcowoju Lekarskiego (Smilax species), wyciąg z Passiflory (Passiflora incarnata), wyciąg z Macierzanki Zwyczajnej (Thymus vulgarius), wyciąg z nasionka pieprzu (Capsicum species), Kwas winowy lub kwas cytrnowy.
 
projekt i realizacja: introArt